31 Mart 2012 Cumartesi

google sevebilecegi siteler

Bugun tanitacagimiz web sitelerin birbirinden farkli alanlarda en kaliteli siteler.

sakarya haber ve ulusal haber yayini yapan medyatime.com ozgun haberleriyle haber siteleri arasinda kendi yerini gostermeye basladi. Sakarya haberleri olarak kullanicilar tarafindan cok takip edilen web sitesi kalitesini ortaya koyuyor.

Bununla birlikte son zamanlarin en populer dizilerinden biri olan suskunlar dizisi reyting rekorlari kirmaya devam ediyor. Suskunlar dizisi izleyenlerin en buyuk keyfi oyunlar oynamak.

Tabi bunlarin arkalarinda ki gucu yani en buyuk reklam agini unutmamak gerekiyor, sitelerin tum calismalarini kurumsal reklam firmasi yapmaktayimis.

Siteleri tek tek inceleyecek olursak:

Medyatime.com : Sakarya haber ve ulusal haber yapan yayin organi

Yenioyunlar.com.tr : Oyunlar oynamayi saglayan ucretsiz oyun sitesi. Cocuklar ve yetiskinler icin ideal.

Suskunlar.web.tr : Suskunlar dizisi hayran sayfasi, dizi hakkinda son gelismeleri buradan takip edebilirsiniz.

Kurumsalreklam.com: reklam denince akla gelen ilk sitelerden biri oldugu kesin, sektorde cok buyuk bir kitleye hitab ediyor.

Gazeteoku.name.tr : Tabi bu siteyide unutmamak gerekiyor, gazete oku sitesi ucretsiz gazeteleri okuma imkani sagliyor sizlere.

google sevebilecegi siteler

20 Mart 2012 Salı

mora terapi sakarya

Mora terapi sakarya Almanya kökenli bir tedavi olup dünyada 30 yıldır alerji tedavisinde kullanılmaktadır sigara bağımlılığında kullanımı 5 yıl öncesine dayanmaktadır ve bugüne kadar mora terapi sakarya sayesinde 50.000 e yakın kişi zorlanmadan sigaraya veda etmiştir.(hasta referanslarımz incelemeye açıktır)

Tedavi elektromanyetik frekanslar üzerinden yapılmaktadır kişinin son içtiği 2 sigaranın frekansları üzerinden yapılmakta ve aynı bağımlılık yapan nikotinin frekanslarının vücuttan sililnmesi esasına dayanmaktadır uygulama 45 dakika sürmekte olup terapi süresince kişi tarafından herhengi birşey hissedilmemektedir terapi sonrasında kişide genel olarak rahatlama hali görülmekte ve tedavi sonrasında vücut detoksa uğramaktadır.terapi sonrası 48 saatte vücut detoks sürecinde bağımlılık yapıcı nikotini terleme ve idrar yoluyla dışarı atmaktadır bu iki günlük süreçten sonra kişi sigara içilen yerlerde ortamlarda bulundugunda hiç sigara içmeyen bir insan gibi reaksiyon göstermekte sigaradan ,dumanından,kokusundan rahatsızlık duymaktadır.

Mora terapi sakarya sayesinde 45 dakikada sigara bağımlılığından kurtulmanız mümkün tedavi sonrası kişide sigaraya karşı bağımlılık tamamen ortadan kalkar ve kişide sigaraya karşı tiksinme olur.mora terapi dünyada sigara bıraktırmada en başarılı yöntem olup hiçbir yan etkisi yoktur mora terapi sigara tedavisi%92 hasta grubumuzda tek seansta sigarayı bıraktırmış olup %8 lik hasta grubunda ücretsiz 2. seansla bağımlılık tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Mora terapi sadece sigara bağımlılığı tedavisinde değil tüm bağımlılık tedavilerinde (alkol,keyif verici maddeler,bağımlılık yapan ilaçlar) ve alerji tedavilerinde allerjen maddelerin reaksiyonunu ortadan kaldırmak suretiyle alerji tedavilerinde ayrıca kilo tedavisinde tüm dünyada başarıyla kullanılmaktadır. Mora terapi sakarya ile sigara bırakabilir kilo verebilirsiniz.

Terapist
Erdinç Çilingir
Mora Terapi Sakarya
Yönetim Kurulu Başkanı